Movies
Ratings
686
Step BrothersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Adaptation.Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Neon DemonRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0