Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 5.0
StarbuckRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Angry Birds MovieRated ★ 2.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.5