Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0