Series
Ratings
89
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.0