Movies
Ratings
381
SplitRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.5