Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Final Space Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0- Cheeky AngelRated ★ 3.5
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 4.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0