Series
Ratings
22
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0