Titles you rated
Bring It OnRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 5.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
HeartbeatRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
This Means WarRated ★ 3.5