Series
Ratings
14
New HeartRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0