Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
SignsRated ★ 4.0