Movies
Ratings
515
ThirstRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.5
AbductionRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 2.5