Titles you rated
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0