Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0