Titles you rated
Wall to WallRated ★ 1.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
My Worst NeighborRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 3.0
CarterRated ★ 1.5
In Our PrimeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5