Movies
Ratings
100
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 4.0