Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Nicholas on HolidayRated ★ 4.0- Tokyo Marble ChocolateRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0- Green DaysRated ★ 4.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 4.0