Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0