Titles you rated
Deep ImpactRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
ArahanRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 1.0
PunchRated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
VirusRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 1.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0