Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0