Titles you rated
Now You See MeRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 1.5
Chicken LittleRated ★ 2.0
My WayRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0