Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.5