Series
Ratings
20- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
You Are My GloryRated ★ 4.0
Perfect and CasualRated ★ 3.5
My Unicorn GirlRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Well Dominated LoveRated ★ 3.5
You Are My DestinyRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0