Titles you rated
Man in LoveRated ★ 1.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 0.5
Perfect GameRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0