Movies
Ratings
537
Frozen IIRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
CallRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0