Titles you rated
- すいかRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Song of the BanditsRated ★ 3.0
The DropoutRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
CelebrityRated ★ 2.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0