Movies
Ratings
779
Honest CandidateRated ★ 3.5
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5