Series
Ratings
33
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 4.0
StartupRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5