Series
Ratings
59- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0- A day before usRated ★ 3.5
- A day before usRated ★ 2.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0