Movies
Ratings
369
The House of UsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0