Series
Ratings
69
Something in the RainRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
MistyRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0