Movies
Ratings
79
ShrekRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0