Movies
Ratings
56
MasqueradeRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 5.0