Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Sugar Glass BottleRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5