Movies
Ratings
153
ParasiteRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5