Titles you rated
Hell's GardenRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5