Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0