Movies
Ratings
394
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
Tabloid TruthRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
DreddRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
xXxRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5