Movies
Ratings
191
Su-ki-daRated ★ 2.5
PajuRated ★ 4.5
The Omnivorous FamilyRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Emma's BlissRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
This Charming GirlRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 3.5
My Back PageRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 2.5