Titles you rated
IdentityRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Evil Dead IIRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Innocent StepsRated ★ 3.0