Series
Ratings
25
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5