Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
MasterRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5