Movies
Ratings
50
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Gosford ParkRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
Appointment with DeathRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Half LightRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0