Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 5.0