Series
Ratings
51
HouseRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Boiling PointRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0