Titles you rated
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Scary Movie 3Rated ★ 1.5
Scary Movie 2Rated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Senior YearRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0