Movies
Ratings
56
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0