Series
Ratings
21
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 가출청소년 힐링 프로젝트 컴백홈Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5