Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 1.5
The MasterRated ★ 1.0
American BeautyRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5