Titles you rated
Life of PiRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.0
Camille ClaudelRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5