Movies
Ratings
420
A Star Is BornRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Marjorie PrimeRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5